Aktualności: Sprawy urzędowe

11.11. – zmiana organizacji ruchu

8 listopada 2019

Z okazji obchodów Święta Niepodległości w poniedziałek (11.11.) na Starym Mieście kierowcy muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami. Niektóre ulice i parkingi zostaną zamknięte. Warto w tym czasie zwrócić szczególną uwagę na tymczasowe oznakowanie.

11.11. (poniedziałek) od 8:00 do 16:00 kierowcy nie przejadą ul. Kramarską i Mariacką. Zamknięty będzie też parking przy ul. K. Wielkiego – znajdujący się pomiędzy kolegiatą a Ratuszem. Nie wjedziemy również na parking przy Galerii Starówka od strony ul. Kramarskiej.

Od ok. 12:45 do ok. 13:30 wyłączona z ruchu będzie część ul. Krzywoustego i K. Wielkiego. Ta zmiana jest związana z przejściem uczestników uroczystości z Rynku Staromiejskiego pod pomnik „Stargardzianie Ojczyźnie – w setną rocznicę odzyskania niepodległości”. Dokładną trasę można sprawdzić na schemacie poniżej.

Na Rynku Staromiejskim zaplanowano także defiladę pododdziałów jednostek wojskowych i pokaz sprzętu wojskowego. Z tego powodu kierowcy są proszeni o wcześniejsze przestawienie pojazdów z parkingów przy ul. Kramarskiej (po obu stronach, wzdłuż całej jezdni), ul. Mariackiej (przy kolegiacie) oraz za Ratuszem.