Aktualności: Kultura

Aktorski SOK

1 lipca 2021

W najnowszym odcinku Stargardzkiej Ofensywy Kulturalnej o swojej karierze opowiedział Arkadiusz Brykalski. Całą rozmowę można znaleźć tutaj. To już siódmy odcinek serii o utalentowanych ludziach pochodzących z naszego miasta.

Arkadiusz Brykalski jest aktorem i wokalistą. Stargardzianin obecnie występuje na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie. W rozmowie z Piotrem Księdzem opowiedział o swoich początkach, aktualnych projektach i planach na przyszłość. Arkadiusz Brykalski był jednym z gości tegorocznej gali wręczenia nagród prezydenta Stargardu dla artystów i twórców kultury. Tutaj można zobaczyć nagranie z występu.

Pomysłodawcami Stargardzkiej Ofensywy Kulturalnej są członkowie Stowarzyszenia Artystycznego B-moll. Projekt został sfinansowany z budżetu miasta. Współorganizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury. W poprzednich odcinkach o swojej twórczości opowiedzieli: Tomasz Lewandowski, Michał Wiraszko, Maksymilian Ławrynowicz, Krzysztof Ilnicki, Krzysztof Kuśmierek i Mateusz Ławrynowicz. Wszystkie rozmowy są tutaj.

Zdjęcie: FB/Stowarzyszenie Artystyczne B-moll