Strona głównaWpisySportAktywna jesień z OSiRem

Aktualności: Sport

Aktywna jesień z OSiRem

1 września 2020

Lato powoli się kończy, ale w naszym mieście o dobrą formę można dbać przez cały rok. Od 1.09. (wtorek) zmienia się harmonogram zajęć na basenie w Szkole Podstawowej nr 5. Cały czas można też korzystać z fitnessu i siłowni – na stadionie przy ul. Ceglanej lub w hali przy ul. Pierwszej Brygady.

Uczniowie wracają do szkół, dlatego w SP nr 5 od poniedziałku do piątku popływamy popołudniami – od 18:30. Za to w weekendy aktywni mogą wskoczyć do basenu już o 7:30. W soboty i niedziele pływalnia jest dostępna przez cały dzień – ostatnie wejście o 19:45. We wtorki, czwartki i soboty będzie również aqua aerobic. Szczegółowy harmonogram można znaleźć tutaj.

Bez zmian pozostaje grafik zajęć na stadionie przy ul. Ceglanej lub – w zależności od pogody – w hali OSiR. W poniedziałki i piątki o 9:00 stratuje „Wieczna młodość”, a w środy o 9:00 „Fitness Morning”. Treningi prowadzą doświadczone instruktorki – Klaudia Ostrowska i Magdalena Zimna. Z kolei Marta Nowak zaprasza na zumbę. Energiczne zajęcia odbywają się we wtorki o 19:00. Karnety na fitness można kupić w biurze w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady, od poniedziałku do piątku 7:00-15:00.

Zdjęcie: FB/OSiR Stargard