Aktualności: Sprawy urzędowe

Aktywna sobota w schronisku

5 września 2022

To był wyjątkowy czas dla czworonożnych mieszkańców Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie i ich opiekunów. Z okazji dnia otwartego placówkę odwiedziło wielu gości. Ci, którzy rozważali adopcję psa lub kota, mogli udać się na tzw. spacery zapoznawcze. Na wszystkich czekały liczne atrakcje.

Dzieci ucieszyły się zwłaszcza z waty cukrowej i zmywalnych tatuaży. Wszyscy chętnie próbowali domowych wypieków. Goście podziwiali również umiejętności psów pracujących. Każdy mógł dowiedzieć się więcej o opiece nad czworonogiem i poznać wyjątkowe historie zwierząt, które znalazły swoje nowe domy i kochających opiekunów. Na miejscu porad udzielał również lekarz weterynarii.

Każdego roku dziesiątki psów i kotów ze schroniska w Kiczarowie dostają szansę na nowe, lepsze życie. Każda adopcja jest wyjątkowa i poprzedzona odpowiednim przygotowaniem na przyjęcie zwierzaka do swojego domu. Wszystkie psy i koty, które czekają na opiekunów, można zobaczyć tutaj. Warto też śledzić facebookowy profil schroniska. Są tam posty dotyczące m.in. adopcji, poszukiwań właścicieli zagubionych czworonogów, akcji specjalnych i zbiórek.

Zdjęcia: Paweł Bieg