Aktualności: Sport

Aktywne wakacje z OSiRem

10 lipca 2020

Pływanie, aqua aerobic, fitness, a może spotkanie z trenerem personalnym w siłowni? Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował harmonogram aktywności na całe lato. Każdy miłośnik sportu znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca zapłacą mniej za wejściówki i karnety.

Dużo dzieje się na pływalni w Szkole Podstawowej nr 5. Do wyboru poranny i wieczorny basen dla aktywnych, dowolne pływanie, a także cieszący się niesłabnącą popularnością aqua aerobik. Bilety i karnety można kupić w godzinach otwarcia pływalni – warto pamiętać, że na aqua aerobik obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne. Więcej informacji pod nr tel. 734 458 913.

Dobra pogoda zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Doświadczone instruktorki prowadzą poranne ćwiczenia na rozgrzewkę, zumbę i trening o nazwie „Wieczna młodość”. Zajęcia odbywają się na stadionie przy ul. Ceglanej. Z kolei w siłowni w hali OSiR czekają trenerzy personalni. Można się z nimi umówić na spotkanie indywidualne, a także ćwiczyć w małych, kilkuosobowych grupach. Karnety na fitness i siłownię są do kupienia w hali przy ul. Pierwszej Brygady, od poniedziałku do piątku (7:00-15:00).