Strona głównaWpisyInneAndrzejki dla małych i dużych

Aktualności: Sprawy urzędowe

Andrzejki dla małych i dużych

24 listopada 2021

Najbliższa sobota (27.11.) zapowiada się bardzo ciekawie. Andrzejki to okazja do doskonałej zabawy. AquaStar przygotowuje coś specjalnie dla najmłodszych – wodne szaleństwa z animatorami. Z kolei Stargardzkie Centrum Nauki FILARY zaprasza wszystkich dorosłych singli na wyjątkowy wieczór pełny magii i wiedzy.

Impreza na zmodernizowanej pływalni rozpocznie się już o 10:00. Dzieci w wieku od 6 do 10 lat przez 3 godziny pobawią się z animatorami. Będzie dużo ruchu, wróżby i inne atrakcje. Na wydarzenie trzeba się wcześniej zapisać. Można to zrobić pod nr tel. 516 037 257 lub wysłać e-mail na adres: s.swic@osir.stargard.pl. Bilety kosztują 49 zł – do kupienia w kasie AquaStar w dniu imprezy.

Sobotni wieczór (27.11.) to również okazja do zabawy tylko dla dorosłych. FILARY od 18:00 zapraszają pełnoletnich singli do zwiedzania kamienicy przy ul. B. Chrobrego 21. W planach nie tylko ciekawostki ze świata nauki, ale również wróżby. Jak przekonują organizatorzy, andrzejki w SCN to też doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości. Bilety na sobotnie zwiedzanie specjalne kosztują 25 zł – do kupienia w kasie FILARÓW lub tutaj.