Strona głównaWpisyInneAquaStar i FILARY z nagrodami

Aktualności: Sprawy urzędowe

AquaStar i FILARY z nagrodami

29 września 2022

Kilka miesięcy temu jury ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” zakwalifikowało do finału nasze dwie inwestycje – rewitalizację kamienicy przy ul. Bolesława Chrobrego 21 (siedziba Stargardzkiego Centrum Nauki FILARY) i modernizację pływalni przy ul. Szczecińskiej 35 (AquaStar). Później internauci oddawali głosy na ich zdaniem najlepsze projekty z całej Polski. Znamy wyniki plebiscytu i dopisujemy kolejne sukcesy na koncie AquaStar i SCN.

Zmodernizowana pływalnia zwyciężyła w kategorii „Obiekty Sportu i Rekreacji”. Z kolei FILARY otrzymały wyróżnienie w kategorii „Obiekty Kultury”. Pełny katalog nagrodzonych inwestycji można pobrać tutaj. Do ścisłego finału konkursu awansowało 75 projektów z całej Polski – w tym dwie nasze propozycje. Profesjonalne jury doceniło przede wszystkim obiekty wyróżniające się funkcjonalnością i estetyką. Wyróżnienia dla AquaStar i SCN to dowód na to, że te inwestycje są doceniane zarówno przez specjalistów z branży, jak i przez użytkowników.

Za zrewitalizowaną kamienicę – siedzibę FILARÓW – Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego odebrało niedawno nagrodę III stopnia w konkursie „Budowa Roku 2021”. Więcej informacji tutaj. SCN zostało także „Inwestycją z perspektywą”, pokonując w internetowym głosowaniu 160 projektów z całego kraju.

Zdjęcie: FB/OSiR