Aktualności: Sprawy urzędowe

Balonowa zabawa w sobotę

3 czerwca 2022

W Stargardzie przedłużamy Dzień Dziecka aż do weekendu. W najbliższą sobotę (4.06.) Park Zamkowy zamieni się w strefę zabaw i atrakcji dla małych i trochę większych mieszkańców. W programie m.in. pokazy, warsztaty, występy artystyczne i wielka bitwa na balony z wodą. Początek o 12:00.

Balonowy Dzień Dziecka odbędzie się w Parku Zamkowym – na terenie pomiędzy Bramą Portową a Basztą Białogłówką. Bezpłatne zabawy na dmuchańcach, animacje w grupach, zajęcia plastyczne i dużo więcej – każdy znajdzie coś dla siebie. Impreza potrwa aż do 19:00. Warto przyjść i samemu przekonać się, co ciekawego przygotowali edukatorzy ze Stargardzkiego Centrum Nauki FILARY, bibliotekarze z Książnicy Stargardzkiej, muzealnicy z Muzeum Archeologiczno-Historycznego, nauczyciele i dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury oraz instruktorzy z Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Podczas Balonowego Dnia Dziecka nie zabraknie występów na żywo. Swoje umiejętności pokażą zdolni młodzi ludzie z naszego miasta. W planach śpiew, taniec, muzyka i wiele więcej. Na miejscu – w przerwie od szaleństw – będzie można zjeść coś dobrego w strefie gastronomicznej.