Aktualności: Sprawy urzędowe

Basen coraz bliżej

9 lutego 2021

Jak co miesiąc sprawdzamy, co dzieje się na placu budowy przy ul. Szczecińskiej 35. Nowy obiekt – AquaStar – nabiera kształtów. Dużo dzieje się zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, stargardzianie skorzystają z wszystkich atrakcji już w połowie tego roku.

Ubiegły miesiąc to dalszy ciąg prac glazurniczych i szpachlarsko-malarskich. Wykonane zostały też schody jacuzzi i zamontowano zjeżdżalnię oraz sufity systemowe. W całym budynku pojawiają się też kolejne elementy oświetlenia. Kładzione są także instalacje sanitarne. Szczegóły można znaleźć tutaj.

W zmodernizowanym obiekcie będą atrakcje dla osób w każdym wieku i o różnym stopniu sprawności. Specjalny basen dla najmłodszych, zjeżdżalnie, rwąca rzeka i saunarium to tylko kilka z wielu propozycji. W AquaStar coś dla siebie znajdą zarówno szukający relaksu i dobrej zabawy, jak i zwolennicy nieco większego wysiłku. Specjalnie dla nich powstanie duża, kompleksowo wyposażona siłownia i sale do fitnessu.

Zdjęcia: OSiR