Aktualności: Biznes

Biznes Camp w Stargardzie

25 czerwca 2024

Warsztaty, spotkania ze specjalistami z rynku pracy, porady dla planujących założyć własną firmę, a do tego strefa aktywności dla dzieci i młodzieży – w najbliższą sobotę (29.06.) warto przyjść do Stargardzkiego Centrum Kultury. Od 15:00 będzie tam działać Biznes Camp. To propozycja przede wszystkim dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Udział w spotkaniach i warsztatach jest bezpłatny.

W biznesowym miasteczku będzie można spotkać się m.in. z doradcami zawodowymi i rozwojowymi. Opowiedzą o sposobach radzenia sobie z porażkami, jak tworzyć wizerunek w dzisiejszych czasach i co zrobić, żeby zmienić na lepsze swoje życie zawodowe. Dodatkowo specjaliści udzielą konkretnych porad tym, którzy poważnie myślą o założeniu firmy. Warto też odwiedzić Biznes Camp jeśli dopiero startujemy na rynku pracy. Doradcy od HR pomogą w ulepszeniu CV, podpowiedzą jak najlepiej wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej i gdzie szukać ciekawych ofert zatrudnienia.

Podczas wydarzenia będzie też specjalna strefa dla dzieci i młodzieży, a w niej nowoczesne technologie, doświadczenia i naukowe warsztaty. Pojawi się też opcja dla tych, którzy świetnie czują się przed kamerą. W mobilnym studiu filmowym każdy chętny zaprezentuje siebie lub swoją firmę. Najciekawsze propozycje trafią do materiału promującego Pomorze Zachodnie.

Na Biznes Camp w Stargardzie zaprasza Urząd Marszałkowski. Szczegóły wydarzenia tutaj.