Strona głównaWpisyKulturaCamerata zagra dla Stargardu

Aktualności: Kultura

Camerata zagra dla Stargardu

4 września 2020

Na ten koncert od kilku miesięcy czekało wielu miłośników muzyki klasycznej. Artyści z naszego miasta po dłuższej przerwie w sobotę (5.09.) o 19:00 znów zaprezentują swoje umiejętności na dużej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury. Do kupienia są jeszcze bilety na ten koncert.

Wejściówki w cenie 10 zł można zarezerwować tutaj lub kupić w kasie kina – czynna codziennie od 11:00. Warto się pospieszyć – ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc na widowni jest zmniejszona. Trzeba też pamiętać o zachowaniu bezpiecznego dystansu od innych uczestników wydarzenia oraz o zasłonięciu ust i nosa.

Sobotni (5.09.) występ Cameraty poprowadzi Karolina Hyla-Wybraniec. W repertuarze znajdą się utwory W. A. Mozarta i O. Respighiego. Słuchacze spotkają się z muzykami po dłuższej, kilkumiesięcznej przerwie. Koncerty orkiestry do tej pory cieszyły się dużym zainteresowaniem stargardzian. Cameratę tworzą utalentowani muzycy z naszego miasta. Aktualne informacje o wydarzeniach oraz inne ciekawostki można także znaleźć na facebookowym profilu orkiestry.