Aktualności: Sprawy urzędowe

Chodnik na Reja – wypowiedz się

14 lutego 2022

Trwają przygotowania do remontu chodnika przy ul. M. Reja. Opracowywana jest dokumentacja projektowo-kosztorysowa inwestycji, którą mieszkańcy wybrali do realizacji w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego. To właściwy moment na zgłoszenie swoich uwag w tym temacie. Można to zrobić wygodnie i bezpiecznie – wystarczy wysłać e-mail.

W załączniku poniżej znajduje się plan sytuacyjny przygotowany przez projektanta. Wszyscy zainteresowani tą inwestycją mieszkańcy mogą wyrazić opinię i zgłosić własne sugestie, a także zadawać pytania. Jest na to czas do piątku (18.02.). Swoje uwagi należy wysłać na adres p.patyk@um.stargard.pl.

Wczesny etap inwestycji to właściwy moment na przekazanie sugestii oraz wprowadzenie ewentualnych zmian. Dzięki współpracy z mieszkańcami możliwe jest wypracowanie takich rozwiązań, które spełnią oczekiwania użytkowników.

Również do piątku (18.02.) e-mailowo można zgłaszać swoje uwagi do innej inwestycji – budowy ekranów akustycznych na fragmencie obwodnicy północnej. Więcej informacji tutaj.

Zdjęcie: pexels.com

Ul. M. Reja – chodnik – plan