Strona głównaWpisyDziałania społeczneDołącz do SCWOP

Aktualności: Działania społeczne

Dołącz do SCWOP

7 stycznia 2021

W naszym mieście stowarzyszenia i fundacje mogą liczyć na szeroką pomoc – finansową, ale nie tylko. Stargardzkie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych szkoli, udostępnia sprzęt, pomieszczenia i umożliwia współpracę z innymi podmiotami. Warto dołączyć do SCWOP. Tylko w tym roku m.in. do takich organizacji popłynie od miasta minimum 5 000 000 zł.

Na stronie www.scwop.stargard.pl znajduje się wykaz wszystkich zarejestrowanych stowarzyszeń i fundacji. Każda organizacja ma swoją zakładkę, w której może zamieścić najważniejsze informacje – m.in. adres siedziby, telefony i adresy e-mail, a także zakres i formy działalności. Dzięki temu mieszkańcy i przedstawiciele innych podmiotów mają łatwiejszy kontakt z konkretnym NGOsem.

Aby dołączyć do SCWOP wystarczy skontaktować się telefonicznie – 91 578 42 89 lub e-mailowo – scwop@um.stargard.plw.maksel@um.stargard.pl i wypełnić ankietę. Można ją pobrać z załącznika poniżej. Organizacje, które już korzystają z oferty Centrum, powinny także pamiętać o uaktualnieniu informacji na swój temat. W ten sposób mogą dotrzeć do kolejnych osób potrzebujących wsparcia i zaznaczyć swoją obecność w Stargardzie.

Zdjęcie: pexels.com