Strona głównaWpisyEdukacjaDzień otwarty w Leśnej Polanie

Aktualności: Edukacja

Dzień otwarty w Leśnej Polanie

19 kwietnia 2022

Za niecałe dwa tygodnie rozpocznie się rekrutacja do Żłobka Miejskiego. Rodzice i opiekunowie, którzy chcą tam zapisać swoje dzieci, już w najbliższy weekend mogą zapoznać się z ofertą placówki. Dostępne będą oba budynki – na os. Zachód A4 i przy ul. Z. Krasińskiego 5.

Dzień otwarty w „Leśnej Polanie” zaplanowano na sobotę (23.04.). Tego dnia obie placówki żłobka będą działać od 10:00 do 13:00. Rodzice i opiekunowie maluchów mogą przyjść, porozmawiać z pedagogami i zobaczyć miejsca, w których na co dzień przebywają dzieci. To dobra okazja do uzyskania odpowiedzi na pytania i rozwianie ewentualnych wątpliwości przed zapisaniem maluchów do żłobka.

Karty zgłoszenia dziecka można składać od 2.05. (poniedziałek). Jest na to czas do 13.05. (piątek). Wypełnione wnioski trzeba dostarczyć do placówki na os. Zachód A4 i wrzucić do skrzynki ustawionej w holu (od poniedziałku do piątku, 7:00 – 16:00). Dokumenty są do pobrania tutaj oraz – w wersji papierowej – w sekretariacie placówki na os. Zachód.

Zdjęcie: UM w Stargardzie