Strona głównaWpisyDziałania społeczneFerie z „Potrzebnym Domem”

Aktualności: Działania społeczne

Ferie z „Potrzebnym Domem”

30 grudnia 2020

Trwają zapisy na zajęcia prowadzone przez członków Stowarzyszenia „Potrzebny Dom”. Jak co roku – nawet mimo ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa – będzie się działo. W planach wspólne gry i zabawy, trochę sportu, a także konkursy.

Półkolonie rozpoczną się w poniedziałek (11.01.) i potrwają do piątku (15.01.). Zajęcia będą się odbywały od 8:00 do 15:00 – w Zespole Szkół nr 5 na os. Lotnisko, ale nie tylko. Uczestnicy wyruszą także na piesze wycieczki m.in. do lasu. Półkolonie są adresowane do uczniów klas I-IV szkoły podstawowej. Zajęcia zaplanowano w dwóch grupach. W każdej będzie maksymalnie 12 osób. Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. 662 098 536 oraz e-mailowo: jsuleja@op.pl.

Stowarzyszenie „Potrzebny Dom” regularnie organizuje letni i zimowy wypoczynek dla najmłodszych stargardzian. Za każdym razem przygotowują coś ciekawego. Choć w tym roku organizatorzy musieli się zmierzyć z dodatkowymi ograniczeniami, dostosowali ofertę do obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Na uczestników półkolonii czekają m.in. gry i zabawy w świetlicy, zajęcia sportowe, tematyczne konkursy, a także wycieczki.

Zdjęcie: Stowarzyszenie „Potrzebny Dom”/archiwum