Aktualności: Sport

Finał HALP – kopali po stargardzku

4 marca 2019

Znamy mistrza 18. edycji Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Zwyciężyła drużyna Multirenowacja.pl (TDM). Drugie miejsce zajęli Janusze Futbolu. Na trzecim stopniu podium stanęli zawodnicy zespołu Klinkier Grzelak.

Ostateczne starcie rozpoczęło się w dwóch grupach. W każdej startowało 5 zespołów. Rozgrywki odbywały się na zasadzie gry każdy z każdym. Dodatkowo do wyniku doliczone były punkty zdobyte w poprzednich turniejach. Do ścisłego finału awansowały 4 zespoły. W meczu o trzecie miejsce Klinkier Grzelak pokonał Granit Owczarek. Spotkanie finałowe rozegrało się pomiędzy zespołem Multirenowacja.pl (TDM) a Januszami Futbolu.
Mecze Amatorskiej Ligi trwają 10 minut. Na boisku znajduje się 5 graczy – czterech zawodników w polu i bramkarz. Finałowe spotkanie zakończyło 18. edycję HALP, w ramach której łącznie rozegrano 5 turniejów. Do rozgrywek przystąpiło 20 drużyn. 10 najlepszych awansowało do turniej finałowego. Oprócz pucharów zwycięskie zespoły otrzymały także piłki, którymi rozgrywany będzie tegoroczny finał Ligii Mistrzów.