Strona głównaWpisySportFitness w domowym zaciszu

Aktualności: Sport

Fitness w domowym zaciszu

4 maja 2020

Czas wolny spędzony w domu można wykorzystać na wiele sposobów. Jeden z nich to ćwiczenia. Aby zadbać o formę, nie trzeba posiadać specjalnego sprzętu ani dużej przestrzeni. Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia fitness on-line. Doświadczona instruktorka poprowadzi treningi aż trzy razy w tygodniu.

Choć na ponowne otwarcie siłowni i hal sportowych trzeba jeszcze poczekać, już teraz można zadbać o kondycję. Z pomocą przychodzi internet. Od 4.05. w każdy poniedziałek, środę i piątek o 18:00 na facebookowym profilu OSiR rozpoczną się zajęcia fitness on-line. Poprowadzi je Klaudia Ostrowska – instruktorka doskonale znana stargardzianom z aqua aerobiku i gimnastyki 50+. Trenerka zapowiada, że teraz przygotowała coś specjalnego. Ćwiczenia będą różnorodne i ciekawe – warto sprawdzić, co proponuje podczas kolejnych zajęć.

Klaudia Ostrowska jest instruktorką od 2013 r. Jak sama podkreśla, ze sportem ma do czynienia od najmłodszych lat. – Trenowałam taniec, bieganie, przez 7 lat byłam zawodniczką Pomorza Stargard. W czasie studiów moją pasją stał się również trening fitness i tę pasję rozwijam do dziś. Ukończyłam podstawowy kurs fitness, aqua aerobik, core and stability, zdrowy kręgosłup itp. Świetnie czuję się w sferze zajęć body and mind, ale również w klasycznych ćwiczeniach wzmacniających – mówi trenerka.

Zdjęcie: FB/OSiR