Aktualności: Kultura

Future Culture na weekend

13 sierpnia 2021

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Coolturalnych Wakacji. Już od piątku (13.08.) przez cały weekend będzie się działo. Zaczynamy kinem pod chmurką, a potem przenosimy się w daleką przyszłość. Będzie też coś do posłuchania. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Seans kina na leżakach rozpocznie się w piątek (13.08.) o 21:15. W repertuarze tym razem znalazł się amerykański komediodramat przygodowy „Sokół z masłem orzechowym”.

W sobotę i niedzielę (14 i 15.08.) uczestnicy gry terenowej Future Culture stworzą futurystyczną wizję Stargardu opanowanego przez korporacje. Larp rozpocznie się w Teatrze Letnim o 12:00 i potrwa do wieczora. Będą też warsztaty przygotowawcze, a gracze otrzymają rekwizyty i stroje. Organizatorem jest Fundacja „Serce dla Wszystkich”.

Niedziela (15.08.) zapowiada się również muzycznie. O 17:00 w Teatrze Letnim zagra zespół Big Band Stargard pod kierownictwem Mirosława Wesołowskiego. Wystąpią również wokaliści: Anna Zięba, Artur Słowik i Andrzej Kwiczała. W programie standardy polskiej i światowej muzyki rozrywkowej i jazzowej. Całość poprowadzi Andrzej Mleczko.