Aktualności: Kultura

Gwiazdorskie pożegnanie lata

27 sierpnia 2021

Przed nami trzy naprawdę imprezowe dni. Na zakończenie wakacji w naszym mieście wystąpią gwiazdy, których przeboje zna cała Polska. Koncerty odbędą się w ramach II odsłony Dni Stargardu.

W tym roku świętujemy podwójnie. Na początku wakacji było sportowo, historycznie i muzycznie. Lato zakończymy kolejnymi koncertami. Z okazji Dni Stargardu w piątek (27.08.) o 18:30 wystąpią Ania Karwan i Sławek Uniatowski. W sobotę (28.08.) o 18:15 na scenie pojawią się Muchy, a po nich zagra grupa Happysad. Na zakończenie Dni Stargardu w niedzielę (29.08.) wystąpią zespoły Red Lips i Afromental. Początek o 18:30.

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny. Scena stanie na terenie zielonym przy Młodzieżowym Domu Kultury. W sobotę i niedzielę (28-29.08.) dojedziemy tam za darmo autobusami Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Biletów nie trzeba będzie kasować we wszystkich pojazdach kursujących w strefie A. Więcej informacji tutaj.

Dni Stargardu to też okazja do zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi. Mobilne punkty pojawią się na Rynku Staromiejskim i przy MDK (ul. Portowa 3). Do wyboru będą preparaty AstraZeneca, Pfizer i jednodawkowy Johnson&Johnson. Więcej informacji tutaj.