Aktualności: Sport

Hala OSiR – treningi wracają

18 maja 2020

Dobra wiadomość dla kolejnych sportowców z naszego miasta. Od poniedziałku (18.05.) znów będą mogli trenować w hali przy ul. Pierwszej Brygady. Dodatkowo na stadiony przy ul. Ceglanej i ul. Sportowej wejdzie jednocześnie więcej osób. To skutek wprowadzenia III etapu odmrażania sportu.

W związku z epidemią koronawirusa już w marcu zamknięte zostały obiekty sportowe w całym mieście. Dopiero dwa tygodnie temu na stargardzkie stadiony weszli pierwsi sportowcy. To przede wszystkim lekkoatleci i piłkarze. Teraz przyszedł czas na wznowienie treningów w hali. Na tę wiadomość ze zniecierpliwieniem czekali m.in. koszykarze, ale także siatkarki. W obiekcie przy ul. Pierwszej Brygady jednocześnie mogą ćwiczyć 24 osoby i 2 trenerów.

Tymczasem w hali OSiR trwają prace remontowe. Nowy wygląd zyska jeden z korytarzy. Wciąż układany jest też nowy harmonogram korzystania z obiektu. Informacje o wynajmie hali można uzyskać pod nr tel. 511 399 337. Trzeba jednak pamiętać, że korzystanie zarówno z hali, jak i boisk nadal jest ograniczone. Dodatkowo wszyscy uczestnicy treningów muszą stosować się do szczególnych zasad bezpieczeństwa.

Zdjęcia: FB/OSiR Stargard