Aktualności: Sport

HALP – powtórka z rozrywki

3 marca 2020

Za nami 19. edycja Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Zawodnicy rozegrali bliźniaczo podobne pojedynki. W finale – dokładnie tak, jak przed rokiem – ekipa Multirenowacja.pl pokonała Januszów Futbolu. Kolejne trzy miejsca w turnieju finałowym również zajęły te same zespoły z 18. odsłony ligi.

Do turnieju finałowego przystąpiło 10 najlepszych drużyn z całego sezonu. W klasyfikacji generalnej ujęto 4 ekipy. Zwycięzcami znów zostali piłkarze Multirenowacji.pl. W finale pokonali rywali aż 6:0. Na drugim miejscu znaleźli się Janusze Futbolu. Najniższy stopień podium po raz drugi przypadł w udziale graczom Klinkieru Grzelak. Mecz o 3. miejsce zakończył się wynikiem 6:2. Czwartą pozcyję w turnieju finałowym wywalczył Granit Owczarek.

Wszystkie drużyny z klasyfikacji generalnej otrzymały pamiątkowe puchary. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc dostali dodatkowo medale oraz piłki, którymi rozgrywane są mecze Ligi Mistrzów i Mistrzostw Świata. Piłkarzom wręczono także nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został Sebastian Inczewski, a najlepszym zawodnikiem – Piotr Surma. Nagrodzono także najskuteczniejszego bramkarza, którym został Mateusz Bednarski.

Zdjęcia: OSiR/Grzegorz Szostakiewicz