Strona głównaWpisyInneJaki park na Pyrzyckim?

Aktualności: Sprawy urzędowe

Jaki park na Pyrzyckim?

27 września 2022

Na tę inwestycję czeka wielu stargardzian. Na os. Pyrzyckim będzie park, w którym znajdzie się miejsce do relaksu wśród zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Zanim powstanie projekt, mieszkańcy mogą przekazać swoje sugestie i pomysły. To bardzo proste – wystarczy wypełnić kliknąć tutaj i wypełnić ankietę przez internet.

Do 9.10. (niedziela) przyjmowane są uwagi stargardzian – zwłaszcza mieszkańców os. Pyrzyckiego i najbliższej okolicy. To oni najlepiej wiedzą, gdzie chcieliby odpoczywać i spędzać wolny czas. Ankieta jest łatwa do wypełnienia i w pełni anonimowa. Jej wyniki pozwolą dopasować projekt do oczekiwań stargardzian. To odpowiedni moment, żeby wyrazić opinię i mieć realny wpływ na zmiany w swojej okolicy.

Park na os. Pyrzyckim powstanie na terenie zielonym pomiędzy ulicami: Armii Krajowej, L. Staffa, W. Pileckiego i J. Twardowskiego. W pobliżu jest już plac zabaw z trampolinami, plenerowa siłownia, boisko i miasteczko rowerowe. Po zrealizowaniu tej inwestycji mieszkańcy wciąż powiększającego się osiedla zyskają kolejne miejsce do odpoczynku i rekreacji.

Grafika: ankieta.stargard.eu