Aktualności: Sprawy urzędowe

Jest praca w Stargardzie

1 czerwca 2020

Ruszyły Targi Pracy on-line na www.kupujlokalnie.stargard.pl. Dostępnych ofert, zarówno w naszym mieście, ale także w Szczecinie jest naprawdę dużo. Monter, magazynier, technolog, kontroler jakości, koordynator zamówień, elektryk, operator i pracownik produkcji – to tylko niektóre z wolnych stanowisk. W łatwy sposób można przesłać swoje zgłoszenie bezpośrednio do konkretnej firmy.  

– To nasza odpowiedź na sytuację na rynku pracy wywołanej epidemią koronawirusa. Przystąpiliśmy do działania i proponujemy stargardzianom możliwość zdobycia zatrudnienia w kilkunastu firmach. Są branże, które mimo kryzysu potrzebują rąk do pracy. Warto wykorzystać tę okazję i wziąć udział w rekrutacji – mówi prezydent Rafał Zając.

Po wejściu na www.kupujlokalnie.stargard.pl wystarczy znaleźć interesującą ofertę pracy. Później trzeba wysłać CV e-mailem. Potencjalni pracodawcy – w odpowiedzi – będą kontaktować się telefonicznie.

Odwiedzając www.kupujlokalnie.stargard.pl warto zapoznać się także z ofertą lokalnych sprzedawców i usługodawców. Specjalnie dla mieszkańców przygotowali wiele promocji i zniżek. Działa też zakładka dla właścicieli firm, którzy chcieliby dołączyć do platformy.