Strona głównaWpisyDziałania społeczneKlucze do miasta przekazane

Aktualności: Działania społeczne

Klucze do miasta przekazane

18 września 2020

Ruszyły V Stargardzkie Dni Seniora. Przez cały weekend będzie się działo – w programie m.in. koncert, seans filmowy, zajęcia sportowe i gra miejska. Seniorzy odebrali już z rąk prezydenta Rafała Zająca symboliczne klucze do miasta. W najbliższych dniach to właśnie oni będą rządzić w Stargardzie.

– W tym szczególnym czasie świętujemy nieco inaczej. Ale jak zawsze pokazujecie, że warto być aktywnym na każdym etapie życia. To właściwy moment na rozwój i realizację planów oraz marzeń, na które być może wcześniej brakowało czasu. Życzę dobrej zabawy podczas Stargardzkich Dni Seniora – przekazujcie tę radość i energię wszystkim mieszkańcom naszego Stargardu – mówił, przekazując seniorom klucze, prezydent Rafał Zając.

To nie koniec piątkowych (18.09.) atrakcji. Jeszcze dzisiaj o 17:00 w parku przy Domu Kultury Kolejarza zagra zespół Big-Band. Jutro w planach m.in. zawody w łowieniu ryb, spacer nordic walking i szkolenie z pierwszej pomocy. W niedzielę (20.09.) na śmiałków czeka z kolei gra miejska. Szczegółowy harmonogram wszystkich aktywności można znaleźć tutaj.

Zdjęcia: UM w Stargardzie