Aktualności: Kultura

Książnica wypożycza z Czytelni

15 stycznia 2021

Dobra wiadomość dla czytelników. Książnica Stargardzka wypożyczy teraz zbiory, z których dotychczas można było korzystać tylko na miejscu – w Czytelni Głównej i Informatorium. To przede wszystkim ułatwienie dla osób przygotowujących się do egzaminów lub piszących prace dyplomowe. Poszczególne pozycje można zabrać do domu na miesiąc.

W związku z pandemią koronawirusa nie można na miejscu korzystać z książek w Czytelni i Informatorium. Od poniedziałku (18.01.) wypożyczymy jeszcze więcej pozycji z kategorii: Zarządzanie, Cywilizacja, Kultura, Postęp, Prasoznawstwo, Czasopiśmiennictwo, Filozofia, Psychologia, Religia, Teologia, Nauki Społeczne, Prawo, Administracja, Socjologia, Nauki Stosowane, Medycyna, Nauki Techniczne, Rolnictwo, Logistyka, Transport, Rachunkowość, Zarządzanie Biznesem, Reklama, Przemysł Budowlany, Książki o Regionie. Takie materiały przydadzą się np. osobom, które uczą się do egzaminów albo piszą różne prace naukowe, ale także po prostu chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Od poniedziałku (18.01.) znów będzie można korzystać na miejscu – w tymczasowej siedzibie Książnicy przy ul. Wojska Polskiego 3 – z Kartoteki regionalnej. Do dyspozycji czytelników są tam również materiały dotyczące województwa zachodniopomorskiego oraz regionalne czasopisma.

Zdjęcie: Książnica Stargardzka/archiwum