Strona głównaWpisyBiznesKupuj Lokalnie na Instagramie

Aktualności: Biznes

Kupuj Lokalnie na Instagramie

1 lipca 2020

Produkty i usługi stargardzkich firm, atrakcyjne rabaty i aktualne oferty pracy w regionie – to wszystko można znaleźć na stronie www.kupujlokalnie.stargard.pl, a teraz również w serwisie Instagram. Warto obserwować profil kupujlokalnie_stargard i korzystać z promocji przygotowanych specjalnie dla mieszkańców naszego miasta. Do serwisu cały czas mogą też dołączyć właściciele firm.

Strona jest popularna wśród mieszkańców. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się specjalne, weekendowe promocje. Od piątku do niedzieli można taniej kupić m.in. dania z lokalnych restauracji, ale też zaoszczędzić na zakupach w innych stargardzkich sklepach. Teraz Kupuj Lokalnie jest do znalezienia także na Instagramie. Wystarczy obserwować profil kupujlokalnie_stargard, żeby być na bieżąco z wszystkimi aktualnymi ofertami. Inna opcja to zapisanie się do newslettera – poprzez podanie swojego adresu e-mail na stronie www.kupujlokalnie.stargard.pl.

Na stronie znajdziemy również ciekawe oferty pracy w pobliskich firmach. To dobra informacja dla osób, które szukają nowego zatrudnienia. Z kolei przedsiębiorcy, którzy chcieliby dołączyć do serwisu i zaprezentować swoje produkty lub usługi, mogą się zgłosić – trzeba tylko wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej.