Aktualności: Biznes

Łap stargardzką okazję

8 maja 2020

Obiad, sernik, lody, gofry, kawa, a może nawet meble? Wszystko to specjalnie dla stargardzian taniej tylko w ten (8 – 10.05.) weekend. Do tego jeszcze chleb gratis. Żeby skorzystać z promocji wystarczy zapamiętać hasło „Kupuj lokalnie” i podać je przed dokonaniem zakupu.

Mieszkańcy Stargardu już od kilku tygodni udowadniają, że wspierają lokalnych przedsiębiorców. Właściciele firm dziękują dając rabaty na to, co oferują. W trzeciej odsłonie weekendowej akcji promocyjnej poza czymś dobrym do jedzenia i picia można z rabatem kupić m.in. meble do mieszkania, biura lub ogrodu, ale także różne dodatki do domu.

Warto odwiedzić platformę www.kupujlokalnie.stargard.pl. Serwis wciąż się rozwija, a teraz jest w nowej odsłonie. Zaglądając do zakładki „Aktualne promocje” zobaczymy stałe zniżki różnych przedsiębiorców. W „Nasze nowe firmy” bez problemu znajdziemy tych, którzy dopiero dołączyli do platformy. Trzecie możliwość to szansa na bycie na bieżąco z wszystkimi rabatami. Dzięki dopisaniu do newslettera nie przeoczymy żadnej okazji.

Ciacho Caffe

Cukiernia Piekarnia Nova

Miejski Browar Stargard

MIRAT.pl

Pizzeria u Jana

„Tajemniczy Ogród” Caffe & Ristorante

Partnerem akcji jest Twoje Radio.