Aktualności: Sprawy urzędowe

Lokalne promocje na weekend

19 czerwca 2020

Tradycyjna włoska pizza, słodka beza z owocami, pieczywo i ciasta, a może nowość – danie fit? Najbliższy weekend (19-21.06.) zapowiada się pysznie. Na www.kupujlokalnie.stargard.pl czekają oferty specjalnie dla stargardzian. W sobotę i niedzielę taniej kupimy także sportowe ubrania, rowery i meble.

To kolejna odsłona weekendowych rabatów, z których chętnie korzystają mieszkańcy. Tradycyjnie będzie można się posilić i przy tym zaoszczędzić – do wyboru pizza, chleb, zdrowe dania dla osób dbających o linię, a dla wielbicieli słodkości beza pavlova. Tym razem promocje czekają także w innych sklepach. Rowery, meble, sportowa odzież – wszystko to w specjalnych, obniżonych cenach. Warto zajrzeć na www.kupujlokalnie.stargard.pl i sprawdzić oferty.

Na platformie Kupuj Lokalnie można oszczędzić nie tylko w weekend. W zakładce Aktualne promocje są różne zniżki – m.in. na karmę dla zwierząt, fototapety, a także gadżety Błękitnych. Z kolei osoby szukające zatrudnienia tutaj znajdą najnowsze oferty pracy. Przedsiębiorcy z naszego miasta cały czas mogą także dołączyć do stale powiększającego się grona lokalnych firm na platformie. Wystarczy wejść na www.kupujlokalnie.stargard.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Cukiernia Nova

MIRAT.pl – Więcej niż meble

Pizzeria Bazylia

Salon Rowerowo – Sportowy 'Olimpijczyk’

„Tajemniczy Ogród” Caffe & Ristorante

Ziemniakowelove Stargard