Aktualności: Sport

Maraton na Dzień Matki

25 maja 2021

W środę (26.05.) świętować będziemy Dzień Matki. Z tej okazji Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował coś specjalnego. Kupując jeden bilet, można wziąć udział w 3-godzinnym maratonie fitness. Początek o 17:00 na stadionie przy ul. Sportowej.

Do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie albo skorzystać z wszystkich trzech propozycji. Na całość obowiązuje jedna wejściówka – do kupienia przed zajęciami. O 17:00 rozpocznie się Fat Burner – ćwiczenia oparte na prostej choreografii fitness, dzięki którym można szybko spalić kalorie. Godzinę później – o 18:00 – wystartuje Shape, czyli trening kształtujący mięśnie całego ciała. Na zakończenie o 19:00 zaplanowano zumbę – cieszące się niesłabnącą popularnością połączenie tańców latynoamerykańskich i aerobiku.

Fat Burner i Shape poprowadzi nowy instruktor OSiR – Paweł Poziomka. Z kolei na zumbę zaprasza Marta Nowak. Na co dzień na stadionie przy ul. Sportowej również można poćwiczyć. W poniedziałki i czwartki o 19:00 jest zumba, we wtorki i piątki o tej samej godzinie Forma na lato, a od soboty (29.05.) o 9:00 Shape.