Aktualności: Sprawy urzędowe

Mieszkania czekają

12 kwietnia 2021

Jeszcze przez tydzień Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego czeka na chętnych, którzy chcieliby samodzielnie wyremontować mieszkania. Wnioski przyjmowane są do poniedziałku (19.04.). Pierwszeństwo mają osoby znajdujące się na liście uprawnionych do przydziału lokalu zamiennego.

Stargardzianie mogą wybrać mieszkania w różnych lokalizacjach. Czekają lokale w centrum, ale także na Starym Mieście i na os. Kluczewo. Każdy z nich wymaga remontu. Szczegóły pod nr tel. 91 819 22 92. Wnioski są przyjmowane w Biurze Przydziału i Zamiany Mieszkań STBS – al. Żołnierza 11a.

Wykaz takich mieszkań można znaleźć tutaj, w Urzędzie Miejskim przy ul. S. Czarnieckiego 17 oraz w siedzibach Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego – ul. A. Struga 29 i al. Żołnierza 11a. Lokale do samodzielnego remontu to rozwiązanie, dzięki któremu osoby czekające na mieszkanie komunalne mają możliwość szybszego wynajmu. Na dodatek w remontach często biorą udział członkowie rodziny, co pozwala zmniejszyć koszty.

Zdjęcie: STBS