Strona głównaWpisyDziałania społeczneMieszkanie dla dużej rodziny

Aktualności: Działania społeczne

Mieszkanie dla dużej rodziny

12 października 2022

Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przygotowało kolejny lokal wspomagany. Tym razem klucze do komfortowego, wyremontowanego mieszkania otrzyma duża rodzina – z minimum czwórką dzieci. Wnioski o przydział takiego lokalu można składać do 31.10. (poniedziałek).

W ramach programu „Duża Rodzina” na stargardzian czeka mieszkanie o powierzchni ponad 70 m2. Wszystkie pomieszczenia zostały wyremontowane. Do dyspozycji nowych lokatorów są 3 pokoje, przestronny przedpokój, kuchnia, łazienka oraz toaleta. Jest to tzw. mieszkanie wspomagane – w ramach programu można jednocześnie skorzystać m.in. z systemu obniżek czynszu, dodatku mieszkaniowego z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i opieki psychologa.

Szczegółowe informacje i wzory wniosków do pobrania są tutaj. Dokumenty trzeba złożyć do końca października w Biurze Przydziału i Zamiany Mieszkań STBS (al. Żołnierza 11a). W przypadku dodatkowych pytań można również zadzwonić – tel. 91 819 22 93 (informacje o naborze) lub tel. 91 819 22 74 (kontakt dla osób, które chcą obejrzeć lokal).

Zdjęcia: STBS