Strona głównaWpisyTurystyka i rekreacjaMobilna podróż po powiecie

Aktualności: Turystyka

Mobilna podróż po powiecie

4 lutego 2020

Fotografik Jerzy Tatoń przygotował ciekawą propozycję dla wszystkich zainteresowanych Stargardem i okolicami. Ze strony internetowej www.jerzytaton.pl można bezpłatnie pobrać mobilne przewodniki – jeden z nich dotyczy naszego miasta, a drugi obejmuje wszystkie gminy powiatu stargardzkiego. To dobry sposób na poznanie interesujących miejsc bez wychodzenia z domu.

Już kilka lat temu Jerzy Tatoń stworzył przewodnik po Stargardzie, który w ubiegłym roku został uaktualniony. Teraz internauci mogą skorzystać z wirtualnej wycieczki po całym powiecie. Czytelna i łatwa w obsłudze formuła przewodnika przypadnie do gustu mieszkańcom w różnym wieku, korzystającym z różnych urządzeń. To także ciekawa propozycja dla turystów. Publikacja oprócz dobrej jakości zdjęć przedstawionych obiektów zawiera również krótkie opisy.

Najnowszy mobilny przewodnik o powiecie jest skonstruowany w taki sposób, że wybierając konkretną miejscowość w wybranej gminie, można od razu przejść do pobliskich lokalizacji. Dzięki temu łatwiej jest zaplanować np. wycieczkę pieszą lub rowerową. Jerzy Tatoń umieścił w obu przewodnikach zarówno panoramiczne zdjęcia całych obiektów, jak i interesujące detale architektoniczne. Bezpłatne publikacje można znaleźć na stronie www.jerzytaton.pl.

Print screen: www.jerzytaton.pl