Aktualności: Kultura

Mocne zakończenie wakacji

9 lipca 2024

7.09. (sobota), 18:00 – tę datę koniecznie powinni zapisać w kalendarzu miłośnicy dobrej muzyki. Wtedy w naszym nowym amfiteatrze zagrają prawdziwe gwiazdy. Na pożegnanie lata usłyszymy Michała Wiraszkę i jego przyjaciół: Katarzynę Nosowską, Krzysztofa Zalewskiego, Joannę Prykowską, Monikę Borzym, Łukasza Drapałę, Leszka Biolika, Olka Różanka, Erykę Wielebę, Przemka Wielebę i Pawła Krawczyka. Wystąpią też zespoły – Anieli, Feeling Electric i WBiA.

Bilety na koncert już są dostępne. Można je kupować online – link tutaj albo w kasie kina Stargardzkiego Centrum Kultury (czynna codziennie od 11:00 do 20:30). Warto nie czekać do ostatniej chwili i już teraz zgarnąć najlepsze miejscówki. Dodatkowo posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca mają zniżki. To świetna propozycja na zakończenie pierwszego imprezowego sezonu w zmodernizowanym amfiteatrze. Michał Wiraszko – stargardzianin i nasz ambasador kultury zaprosił do wspólnego koncertowania swoich przyjaciół z całej Polski. To będzie naprawdę mocny wieczór z doskonałą muzyką na żywo.

Amfiteatr po przebudowie zachwyca. Ten obiekt koniecznie trzeba zobaczyć na żywo. Jest wygodnie, bezpiecznie i ładnie, a na widowni mogą bawić się nawet 4000 osób. Pierwsze koncerty odbyły się tam kilkanaście dni temu, ale imprezowe lato dopiero nabiera tempa. Stargardzkie Centrum Kultury przygotowało bardzo różne propozycje – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Plan wydarzeń na całe lato i linki do biletów online są tutaj.