Aktualności: Kultura

Mocny koniec lata

24 sierpnia 2022

Za nami prawie dwa miesiące imprez, koncertów, seansów i dobrej zabawy. W Stargardzie nawet na finiszu nie zwalniamy tempa. Wakacje wprawdzie nieubłaganie zbliżają się do końca, ale przed nami jeszcze dwa duże wydarzenia. Tym razem pobawimy się w rytmie disco albo posłuchamy hip-hopu.

To będzie mocne zakończenie lata. Już w najbliższy piątek (26.08.) o 18:00 na stadionie przy ul. Sportowej 1 rozpocznie się Summer Disco. Wystąpią: Bazyleek, Twoja Ex, Piękni i Młodzi oraz Playboys. Bilety na to wydarzenie można kupić przez internet – klikając tutaj – albo w kasie kina Stargardzkiego Centrum Kultury (czynna codziennie od 11:00). Wejściówka na 4 koncerty kosztuje tylko 60 zł (bilet normalny) lub 50 zł (bilet ulgowy). Dodatkowo dzieci poniżej 10 roku życia wejdą z opiekunami za darmo.

Następnego dnia (sobota, 27.08.) klimat na stadionie znacznie się zmieni. O 18:00 na scenę wyjdą pierwsi artyści Hip-Hop Stargard Festiwal ’22. Na tej imprezie wystąpią: Margaret, Trill Pem, Mr. Polska, Tede, Kubańczyk i Wiatr. Prowadzenie zapewni Żelu Żelson. Bilety w dobrej cenie (120 zł – normalny, 90 zł – ulgowy) również można kupić online – tutaj – albo w kasie kina SCK. Tak jak w przypadku Summer Disco jedna wejściówka obowiązuje na wszystkie koncerty, a dzieci do 10 lat wchodzą z opiekunami bezpłatnie.