Aktualności: Turystyka

Można się ślizgać przy MDK

10 grudnia 2019

Lodowisko ruszyło! Wszyscy miłośnicy jazdy na łyżwach mogą już rozpocząć sezon zimowych aktywności. W tym roku poślizgamy się w nowym miejscu – w parku przy Młodzieżowym Domu Kultury. Zabawom na lodzie towarzyszyć będzie nowa iluminacja, która stanęła tuż obok.

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza już dzisiaj (wtorek, 10.12.) o 15:00 na pierwsze wejście na taflę. Na miejscu tradycyjnie można wypożyczyć łyżwy. Lodowisko będzie dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-20:00. Nieco dłużej pojeździmy w weekendy – od 9:00 do 20:10. Jazda na łyżwach to też doskonały sposób na ciekawe spędzenie lekcji wychowania fizycznego, czego nie mogą się już doczekać uczniowie stargardzkich szkół.

Godzinny bilet ulgowy to koszt 8 zł, normalny – 15 zł. Można też od razu wykupić dwie godziny ślizgania i zaoszczędzić. Wejściówki na lodowisko są także tańsze dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. W tym przypadku bilet ulgowy na godzinę kosztuje 5 zł, a normalny – 6 zł. Cały harmonogram i cennik można znaleźć tutaj.

Zdjęcie: Tadeusz Surma/archiwum