Strona głównaWpisySportNa basenie praca wre

Aktualności: Sport

Na basenie praca wre

14 stycznia 2021

Prace glazurnicze, malarskie, montaż lamp i wentylacji – jak co miesiąc sprawdzamy postępy remontu pływalni AquaStar. Już w połowie tego roku mieszkańcy skorzystają ze wszystkich atrakcji odnowionego obiektu przy ul. Szczecińskiej 35. Będzie basen, jacuzzi, sauny, duża siłownia i sale do fitnessu. Na tę inwestycję z niecierpliwością czeka wielu stargardzian.

Pod koniec 2020 r. przede wszystkim kontynuowano prace budowlane. W obiekcie pojawiły się kolejne zabudowy i sufity z płyt gipsowo-kartonowych. Baseny i prysznice są wykładane glazurą, a pozostałe ściany przygotowywano do malowania. Dużo się dzieje w zakresie instalacji elektrycznej i sanitarnej. Zamontowano część lamp i kamer, a także wykonano kanały wentylacyjne. Szczegółowy zakres prac można znaleźć tutaj.

W odnowionym obiekcie coś dla siebie znajdą mieszkańcy w każdym wieku. Najmłodszych, ale też nieco starszych ucieszy zjeżdżalnia, do której prowadzą schody w efektowniej, szklanej wieży. Na miłośników bardziej intensywnego wysiłku czekać będą komfortowe sale do fitnessu i dobrze wyposażona siłownia. Chwile relaksu zapewnią baseny, saunarium i jazcuzzi.

Zdjęcia: OSiR