Strona głównaWpisySportNiedzielna joga w parku

Aktualności: Sport

Niedzielna joga w parku

9 lipca 2021

Przez całe wakacje można bezpłatnie poćwiczyć w pięknym otoczeniu Parku Jagiellońskiego. W każdą niedzielę (do 22.08.) o 10:00 odbywają się zajęcia z jogi. Wstęp jest wolny – nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy założyć wygodne ubranie, wziąć ze sobą matę lub koc i skorzystać z praktyki na świeżym powietrzu.

To już trzecia edycja letnich zajęć na polanie rekreacyjnej w Parku Jagiellońskim. Jogę prowadzi Ewa Przygocka ze szkoły YOGA Balance. Po ćwiczeniach można również spróbować wyjątkowej indyjskiej kawy. Każde spotkanie to zarówno rozwijanie znanych pozycji, jak i wprowadzenie zupełnie nowych. Warto przyjść na jedne z bezpłatnych zajęć i spróbować tej formy aktywności.

Joga jest dla każdego – poziom zaawansowania można dostosować do wieku i sprawności fizycznej. Ćwiczenia rozciągają i wzmacniają całe ciało, pomagają w zwalczaniu bólu np. pleców i pozwalają na efektywny relaks. Do jogi nie trzeba się specjalnie przygotowywać – wystarczy ubranie, które nie krępuje ruchów, a także mata lub koc.