Aktualności: Kultura

Ogień w Teatrze Letnim

8 sierpnia 2022

Za nami weekend pełny wrażeń w ramach Coolturalnych Wakacji. Najpierw stargardzianie zrelaksowali się w kinie pod chmurką. Później wysłuchali koncertu i zobaczyli pokaz teatru ognia. To nie koniec atrakcji. W poniedziałek (8.08.) Park Chrobrego wypełnią dźwięki jazzu na najwyższym poziomie.

Tym razem w ramach kina na leżakach można było obejrzeć najnowszą, czwartą część kultowej polskiej komedii „Kogel Mogel”. Pogoda sprzyjała relaksowi pod gołym niebem, dlatego widzowie szybko zajęli wygodne siedziska w Teatrze Letnim. Filmowy początek weekendu to już tradycja Coolturalnych Wakacji. W najbliższy piątek (12.08.) o 22:00 do zobaczenia brytyjska komedia obyczajowa „Kwartet”.

Kolejna weekendowa propozycja ucieszyła zwłaszcza fanów muzyki na żywo. W Parku Chrobrego zagrał zespół Out of Mind. Ich występ zakończył widowiskowy pokaz Teatru Ognia Fire Arrow. Tym razem nie kończymy kulturalnych wydarzeń w niedzielę. Już dzisiaj (poniedziałek 8.08.) w ramach cyklu koncertów jazzowych na Pomorzu Zachodnim wystąpią: Unleashed Cooperation, Sylwester Ostrowski & The Jazz Brigade i Dorrey Lin Lyles. Początek o 19:00 – oczywiście w Teatrze Letnim.

Zdjęcia: Maciej Dura-Pomarański/FB/SCK