Strona głównaWpisyInneOmawiamy Chełmońskiego

Aktualności: Sprawy urzędowe

Omawiamy Chełmońskiego

4 maja 2020

Już wkrótce mieszkańcy ul. J. Chełmońskiego będą poruszać się po nowej jezdni. Trwają prace nad dokumentacją projektowo-kosztorysową tej inwestycji. Choć w związku z epidemią koronawirusa nie odbędzie się bezpośrednie spotkanie, mieszkańcy mogą zgłaszać swoje propozycje mailowo.

Spotkania na etapie planowania inwestycji to dobra okazja do wymiany poglądów i zapoznania się z projektem we wczesnej fazie. Dzięki temu możliwe jest także wprowadzenie zmian – zgodnie z sugestiami mieszkańców. Z powodu epidemii koronawirusa tym razem nie będzie możliwe tradycyjne spotkanie w urzędzie. Mimo tego mieszkańcy nadal mogą aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu swojego najbliższego otoczenia.

Wystarczy do czwartku (7.05.) wysłać e-mail na adres: m.osciak@um.stargard.pl. W załączniku znajduje się plan sytuacyjny inwestycji. Nowa nawierzchnia pojawi się na zaznaczonej części ul. J. Chełmońskiego. Stargardzianie – dokładnie tak, jak podczas spotkania w urzędzie – mogą zadawać pytania i zgłaszać swoje pomysły dotyczące tego projektu.

Zdjęcie: UM w Stargardzie/archiwum

Chełmońskiego – plan