Aktualności: Sport

Opowiedzą o walce

21 marca 2023

Ciekawa propozycja na czwartkowe (23.03.) popołudnie. O 18:00 w Stargardzkim Centrum Kultury (mała scena, wejście od ul. Wojska Polskiego) rozpocznie się spotkanie z wyjątkowym sportowcem – Łukaszem Rzążewskim, zawodnikiem MMA połączone z promocją książki „Dopóki walczysz, jesteś…”. Wstęp wolny, nie trzeba się również wcześniej zapisywać.

Łukasz Rzążewski zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Problemy zdrowotne nie przeszkodziły mu jednak w spełnianiu marzeń. Jego sukcesy w sportach walki podziwia coraz liczniejsza grupa kibiców, która z pewnością zwiększy się jeszcze bardziej po przeczytaniu książki „Dopóki walczysz, jesteś…”. W czwartkowym (23.03.) spotkaniu oprócz Łukasza wezmą udział: Tomasz Stasiak – jego mentor i trener oraz Małgorzata Gwiazda-Elmerych – dziennikarka, pisarka i autorka książki. Zaproszeni goście porozmawiają z Aleksandrą Zalewską-Stankiewicz.

Organizatorami wydarzenia są: Pracownia Lokalności i Dziennikarstwa SCK oraz Stowarzyszenie Niekonwencjonalnych Pomysłów.