Strona głównaWpisySportOSiR – ćwiczymy do końca kwietnia

Aktualności: Sport

OSiR – ćwiczymy do końca kwietnia

16 kwietnia 2019

Wiele wskazuje na to, że tylko do 30.04. (wtorek) będzie można korzystać z basenu, zajęć fitness, siłowni i sauny w budynku przy ul. Szczecińskiej 35. Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił wyniki przetargu na rozbudowę pływalni. Jeżeli w ciągu najbliższych 10 dni nie zostanie wniesione odwołanie od tej decyzji, oferta zostanie przyjęta,  podpisana zostanie umowa  i ruszą prace.

Trwają przygotowania do oczekiwanej przebudowy pływalni. Z tego powodu budynek zostanie zamknięty. OSiR zachęca, by do 30.04. (wtorek) wykorzystać jak najwięcej wejść wykupionych w ramach karnetów. Dotyczy to zarówno basenu, sauny, siłowni, jak i zajęć fitness.
– Pracujemy już nad programem zajęć zastępczych. Bardzo ważne są sugestie ich uczestników. Zbieramy informacje o chętnych na zajęcia. Chcielibyśmy, żeby już  w lipcu można było korzystać z basenu przy ul. Kuśnierzy 7 w Szkole Podstawowej nr 5. Rano i po południu mogłoby się tam odbywać zarówno wolne, jak i aktywne pływanie oraz aqua aerobic – mówi Daniel Ziemięcki, dyrektor ds. technicznych  i inwestycji OSiR.

Jeśli chodzi o zajęcia fitness, to niewykluczone, że już w połowie maja będą się one odbywały w hali przy ul. Pierwszej Brygady 1. OSiR zamierza też udostępnić stargardzianom część sprzętów z siłowni.

O wszystkich lokalizacjach zastępczych spółka będzie jeszcze informowała.

Zdjęcie: OSiR Stargard