Aktualności: Sport

Pobiegną z przeszkodami

5 lipca 2024

To prawdziwe sportowe wyzwanie, a jednocześnie okazja do świetnej zabawy dla całej rodziny. Trwają zapisy do 6. Szarży Ułańskiej. Bieg z przeszkodami odbędzie się 13.07. (sobota). Jak zawsze Ośrodek Sportu i Rekreacji szykuje trasy dla dzieci i dla dorosłych – o różnej długości i stopniu trudności.

Internetowe zgłoszenia do Szarży Ułańskiej potrwają do środy (10.07.) – wystarczy kliknąć tutaj. Jeśli zostaną jeszcze wolne miejsca, będzie można dopisać się do listy startowej przed biegiem, na miejscu. Uczestnicy jak zwykle spotkają się na terenie poligonu wojskowego. Na trasie znajdą się przeszkody o różnym stopniu trudności. Dystans biegu głównego to 6 km, a dzieci pokonają (w zależności od wieku) 400 m lub 800 m.

Najszybsi na mecie otrzymają statuetki, dyplomy i upominki. Na wszystkich uczestników będą też czekały gadżety i pamiątkowe medale. Szczegółowe informacje i cały regulamin zabawy można znaleźć tutaj. Dodatkowo jak co roku Szarży Ułańskiej będzie towarzyszył wojskowy piknik. Tam o atrakcje dla całej rodziny zadbają żołnierze z 14. Batalionu Ułanów Jazłowieckich.