Aktualności: Sport

Poćwiczyli. Dołącz i Ty!

3 czerwca 2020

Wystartowały pierwsze po dłuższej przerwie zajęcia fitness. OSiR przygotował propozycje dla każdego – ćwiczenia zarówno na stadionie, jak i w hali. W sprzedaży są także karnety. Wejściówki niewykorzystane w marcu są ważne aż do 19.06. (piątek). Pogoda sprzyja, dlatego warto jak najszybciej zapoznać się z harmonogramem i dołączyć do ćwiczących.

Za nami pierwsze zajęcia z zumby na stadionie przy ul. Ceglanej. Doskonała pogoda, energetyczna muzyka i doświadczona instruktorka zagwarantowały świetną zabawę połączoną z intensywnym ruchem. Na murawie nie brakuje miejsca, dlatego bez problemu można zachować zalecane odległości między ćwiczącymi. Inna opcja to zajęcia w hali przy ul. Pierwszej Brygady – tam również można bezpiecznie trenować. Szczegółowy harmonogram i krótki opis wszystkich zajęć tutaj.

Do kupienia są karnety – 4, 8 i 12 wejść. Punkt sprzedaży znajduje się w Biurze Obiektów Sportowych w hali OSiR (ul. Pierwszej Brygady 1) od poniedziałku do piątku 7:00 – 15:00. Nadal nie można kupić wejściówek jednorazowych. Aktualne informacje można także znaleźć na facebookowym profilu Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zdjęcia: FB/OSiR