Aktualności: Sport

Popływamy od poniedziałku

4 lipca 2019

Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował harmonogram zajęć na pływalni w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Kuśnierzy 7. Już od poniedziałku (8.07.) będzie można korzystać z wolnego pływania i basenu dla aktywnych. Wraca także popularny aqua aerobic.

Trwają intensywne prace remontowe w budynku przy ul. Szczecińskiej 35. Jakiś czas temu ruszyły zajęcia fitness, które na czas przebudowy przeniesiono do hali przy ul. Pierwszej Brygady. Tam można też korzystać z siłowni. Teraz w SP5 rozpoczynają się zajęcia na pływalni. Rano i wieczorem zaplanowano bloki basenowe dla aktywnych. W ciągu dnia jest też wolne pływnie oraz aqua aerobic. Wejściówki i karnety będą sprzedawane w recepcji w SP5 w godzinach funkcjonowania basenu – wejście od ul. Chrobrego. W poniedziałek (8.07.) ruszają także zapisy na aqua aerobic. Będą przyjmowane w godzinach pracy recepcji pod nr tel. 734 458 913. Cennik i szczegółowy harmonogram zajęć można znaleźć tutaj.

Aktywni stargardzianie nie muszą rezygnować z regularnych ćwiczeń – OSiR prowadzi sprzedaż karnetów zarówno na grupowe zajęcia fitness, jak i trening personalny. Wejściówki można kupić w hali w godzinach 15:30-19:30. Siłownia jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-12:00 i 16:00-20:00 oraz w sobotę od 7:00 do 12:00, a zajęcia fitness odbywają się zgodnie z harmonogramem. Wszystkie aktualne informacje można znaleźć na facebookowym profilu Ośrodka Sportu i Rekreacji i na stronie www.osir.stargard.pl.