Aktualności: Sprawy urzędowe

Poradnik na koronawirusa

20 marca 2020

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego w najnowszym wydaniu „Stargardzkiego Informatora Samorządowego” publikujemy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące koronawirusa. Cały marcowy numer jest poświęcony tej sprawie. Publikujemy m.in. numery najważniejszych telefonów alarmowych, a także apel prezydenta Rafała Zająca do stargardzian.

W najnowszym SISie mieszkańcy znajdą też praktyczne porady związane z bezpieczeństwem – przede wszystkim tak ważną instrukcję mycia rąk oraz zasady właściwego podróżowania. W związku z pandemią koronawirusa inaczej jeżdżą autobusy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. O wszystkich zmianach w rozkładzie można przeczytać w marcowym wydaniu Informatora.

Warto także zapoznać się z numerami alarmowymi. Przez całą dobę pracownicy stargardzkiego sanepidu udzielają mieszkańcom odpowiedzi na pytania i przyjmują zgłoszenia. W tym trudnym czasie trzeba wiedzieć, dokąd udać się po pomoc. Osobom potrzebujących konsultacji z lekarzem rodzinnym udzielane są teleporady – więcej na ten temat także można znaleźć w najnowszym wydaniu SISu.

SIS – marzec 2020