Aktualności: Sprawy urzędowe

Porozmawiaj o funduszach

29 listopada 2021

Myślisz o otwarciu własnej firmy? Prowadzisz już działalność i planujesz kolejną inwestycję? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Przyjdź do Mobilnego Punktu Informacyjnego i dowiedz się więcej o funduszach europejskich. Konsultacja jest bezpłatna. Punkt w Urzędzie Miejskim (ul. S. Czarnieckiego 17, sala 111) będzie dostępny dla każdego w środę (1.12.) od 12:00 do 14:30.

Specjaliści podpowiedzą jak zdobyć pieniądze m.in. na otwarcie i rozwój własnej działalności gospodarczej. Inna opcja to sfinansowanie z funduszy unijnych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. W mobilnym punkcie można poznać zasady przyznawania dotacji w konkretnych programach i dowiedzieć się więcej o naborach wniosków – prowadzonych aktualnie i planowanych w najbliższym czasie.

Organizatorem spotkania jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie, który znajduje się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Więcej można także dowiedzieć się, dzwoniąc na infolinię – tel. 800 34 55 34, 515 178 661 lub wysyłając e-mail na adres: gpi@wzp.pl.