Aktualności: Sprawy urzędowe

Pytamy o park

3 października 2022

Do 9.10. (niedziela) stargardzianie mogą wypełniać internetową ankietę dotyczącą planowanego parku na os. Pyrzyckim. Wystarczy kliknąć tutaj i przekazać swoje sugestie. To odpowiedni moment, żeby wyrazić opinię i mieć realny wpływ na zmiany w swojej okolicy. W planach jest również spotkanie z mieszkańcami. O jego terminie będziemy informować.

Ankieta jest łatwa do wypełnienia i w pełni anonimowa. Jej wyniki pozwolą dopasować projekt do oczekiwań stargardzian. Jeszcze przez tydzień można zgłaszać swoje pomysły. Zwłaszcza mieszkańcy os. Pyrzyckiego i najbliższej okolicy najlepiej wiedzą, gdzie chcieliby odpoczywać i spędzać wolny czas. Każda wypełniona ankieta to cenne wskazówki dla projektantów nowej zielonej przestrzeni w mieście.

Park na os. Pyrzyckim powstanie na terenie pomiędzy ulicami: Armii Krajowej, L. Staffa, W. Pileckiego i J. Twardowskiego. W pobliżu jest już plac zabaw z trampolinami, plenerowa siłownia, boisko i miasteczko rowerowe. Po zrealizowaniu tej inwestycji mieszkańcy wciąż powiększającego się osiedla zyskają kolejne miejsce do odpoczynku i rekreacji.

Grafika: ankieta.stargard.eu