Strona głównaWpisyKulturaRockowa coolturalna sobota

Aktualności: Kultura

Rockowa coolturalna sobota

1 sierpnia 2022

To był gorący weekend w Teatrze Letnim. Najpierw stargardzianie zrelaksowali się w kinie na leżakach. Następnego dnia świetnie bawili się na koncercie zespołu Divers. Covery największych polskich przebojów z przytupem zakończyły pierwszy miesiąc Coolturalnych Wakacji.

Tym razem podczas seansu pod chmurką wyświetlona została komedia romantyczna „Druga połowa”. To był doskonały wybór na filmowy relaks i odpoczynek po całym tygodniu. Pogoda dopisała, a mieszkańcy chętnie zajmowali wygodne leżaki w Teatrze Letnim.

Po piątkowym kinie przyszedł czas na zabawę w rockowym klimacie. Zespół Divers w składzie: Andrzej Kokos Kosko, Jarosław Sadowski, Kazimierz Wiśniewski, Janusz Piotrowski i Andrzej Słowik porwał publiczność do wspólnej zabawy. Nasi muzycy zaprezentowali swoje wersje utworów m.in. Dżemu, IRY, Perfectu i Lady Pank.

Pierwsza sierpniowa odsłona Coolturalnych Wakacji też zapowiada się ciekawie. W niedzielę (7.08.) w Parku Chrobrego wystąpi zespół Out of Mind, a wyjątkowy pokaz zaprezentuje Teatr Ognia Fire Arrow. Początek o 20:00. Wstęp bezpłatny.

Zdjęcia: Maciej Dura-Pomarański/Agnieszka Szymkowiak/FB/SCK