Strona głównaWpisyBiznesSARL pomoże zdobyć pieniądze

Aktualności: Biznes

SARL pomoże zdobyć pieniądze

13 października 2022

Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego zaprasza przedsiębiorców z naszego miasta na specjalne spotkanie informacyjne. W piątek (21.10.) będzie można dowiedzieć się więcej o dotacjach unijnych w nowej perspektywie na lata 2021-2027. Informacje przydadzą się zwłaszcza właścicielom mikro, małych i średnich firm.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy do wtorku (18.10.) wysłać zgłoszenie e-mailem na adres: sarl@sarl.pl lub zadzwonić pod nr tel. 91 834 90 88. Warto się pospieszyć – liczba miejsc jest ograniczona. Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej biurowca SARL (ul. Pierwszej Brygady 35, 7 piętro).

Spotkanie poprowadzi Andrzej Najda – prezes zarządu Najda Consulting sp. z o. o., mający wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej. Uczestnicy dowiedzą się m.in. o aktualnych możliwościach zdobycia dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy i nowej perspektywie unijnej. Dostaną też konkretne wskazówki, dzięki którym lepiej przygotują się do składania wniosków o różne dotacje dla swoich firm.

Zdjęcie: pexels.com