Aktualności: Kultura

SCN – zobacz na własne oczy

3 września 2021

Stargardzkie Centrum Nauki FILARY zaprasza na bezpłatne pilotażowe zwiedzanie. Jeszcze przed otwarciem można zajrzeć do odbudowanej kamienicy przy ul. B. Chrobrego 21. Wystarczy wypełnić prosty formularz, wybrać jeden z kilku terminów i przygotować się na fascynującą podróż w świat nauki, historii i innowacji.

Do pilotażowego zwiedzania mogą się zgłaszać tylko osoby pełnoletnie. Tutaj jest formularz do wypełnienia. Wizyty testowe są bezpłatne. Do wyboru jest kilka terminów – pierwszy już 28.09. (wtorek). Jednemu dorosłemu mogą towarzyszyć dwie osoby poniżej 18 lat. Zwiedzający jako pierwsi przetestują eksponaty i sprawdzą całą ofertę SCN. Ich uwagi i opinie pomogą w jeszcze lepszym dostosowaniu FILARÓW dla kolejnych zwiedzających.

Szczegółowe informacje o pilotażowych wizytach można znaleźć na facebookowym wydarzeniu. SCN otwiera się także na zwiedzanie grup zorganizowanych (10-30 osób). W tej sprawie najlepiej skontaktować się e-mailowo: kontakt@scn-filary.pl. Tutaj można też przeczytać więcej o tym, co czeka odwiedzających FILARY.